news_thumbnail

AUTO PADOVA - UNUL DINTRE CEI MAI VECHI PARTENERI SUZUKI !

AutoPadova - siguranta calitatii !

video_thumbnail
VA ASTEPTAM LA NOI IN DEALERSHIP.
TUR VIRTUAL
video_thumbnail
video_thumbnail
video_thumbnail

ISTORIA AUTO PADOVA

event_image

2009

Auto Padova devine dealer autorizat Suzuki in Bacau

2009

event_image

Auto Padova devine dealer autorizat Suzuki in Bacau

Primele modele Suzuki Vitara (generatia noua) ajung la Bacau

2015

event_image

2015

event_image

Primele modele Suzuki Vitara (generatia noua) ajung la Bacau

event_image

2017

Primul model Suzuki Swift Hybrid ajunge la Bacau

2017

event_image

Primul model Suzuki Swift Hybrid ajunge la Bacau

Toata gama Suzuki devine Hybrid

2020

event_image

2020

event_image

Toata gama Suzuki devine Hybrid

ECHIPA NOASTRA

Paul Gherghici Paul Gherghici Receptie Clienti

0747036635

bacau@romil.ro

George Lalu George Lalu Tinichigerie si Garantii

0743088528

george.lalu@romil.ro

Radu Rusu Radu Rusu Responsabil Piese si Accesorii

0771354172

piese.bacau@romil.ro

Marco Cappelli Marco Cappelli Contabil-Sef

0741233069

financiar.bacau@romil.ro

Ionut Dobric Ionut Dobric Manager Vanzari

0749358779

ionut.dobric@romil.ro

Cristina Cochiorca Cristina Cochiorca Receptie Clienti

0234584931

vanzari.bacau@romil.ro

Petrica Luncanu Petrica Luncanu Sef Service

0234584931

service.bacau@romil.ro

Bogdan Mihailovici Bogdan Mihailovici Administrator

0234584931

bacau@romil.ro